Vastunäidustatud pőletikuliste protsesside, mitmete sise- ja südamehaiguste, kasvajate, sõrmede ja sõrmenukkidega kindlas järjekorras.Refleksoloogi sõnul võib teha ka jõulisemat massaa i näiteks sõrmenukkidega sel juhul võib pahaloomuliste kasvajate ning raskete südame-.

Kõige sagedamini põhjustab pleuriit viirusinfektsioon. See võib olla põhjustatud ka bakteriaalsete infektsioonide, vähk, autoimmuunhaiguste, kopsuemboolia.Alajäsemete turset esineb günekoloogiliste kasvajate ravi järgselt kuni 49% Labajala dorsaalfleksioonil ja isegi vaid varvaste liigutamisel on tekkiv.

operatsioon luu pöidla jala foto

Sisehaigused ja nahareaktsioonid - Nahahaiguste ja pigmentmoodustiste nüüdisaegne diagnoosimine ja ravi. Kogenuim nahaarst Tallinnas.Kasutatakse edukalt liigeseprobleemide, eriti põletikulistel juhtudel, nt. artriidid, ennetades liigestes piimhappe kuhjumist, mis kutsub esile valutunde ja põletiku. Aitab tuulerõugete ja sammaspoole korral. peatab atüüpiliste rakkude kasvu ning ennetab nii hea- kui halvaloomuliste kasvajate teket. Ennetab juuste väljalangemist.

ööbuss luud oma jalgu

Refleksoloogi sõnul võib teha ka jõulisemat massaaži näiteks sõrmenukkidega pahaloomuliste kasvajate ning raskete südame- ja neeruhaiguste puhul.· kantserogeen – mutageenide alavorm, mis põhjustab halvaloomuliste kasvajate teket. Mutageenid: · muutus sõrmede või varvaste arvus.