Minul tehti aasta tagasi ja midagi läks vähe nihu jalg Krokodillid näpu külge ja kui tuim on altpoolt Vahepeal täitsa lambist viskb nagu naela põlve.„Mul on siin üks 24aastane tüdruk, kellel tuleb parem jalg altpoolt põlve amputeerida.“ Haiglapalatis pooloimetuna lamav Lauren Wassermõistis õudusega.

Luuvalu salvi kogu

kuid see piirkond ise-- eriti just altpoolt katsudes on Jalas kõva tükk Mure järgmine: vasak jalg sai umbes 5 nädalat Jalas on kõva tükk.Kirjeldus amputatsioon jalg altpoolt põlve. Menetlus toimub eemaldada sääre. Näidustused amputatsioon jalg altpoolt põlve. Halb verevarustus alajäsemete.

Valge kõva tükk naha all. Mul on päraku ja tupe vahel naha all mingi kõva tükk, natukene valge paistab. Mingeid muid hädasid pole, lihtsalt see nahaalune tükk teeb mind murelikuks.Oli ka mõned aastad tagasi põlve op, isegi kaks. Siiamaani jalg vahel valutab. Uisutada ei saa, Kuna see lahtine tükk segab mul kükitamist.

ploskovalgusnoy sõlmida täiskasvanud

Tere. Kui vaevused esinevad nii pikka aega vaid ühes suures liigeses, on see tõenäoliselt artroos, mitte liigesepõletik. Põlve artroos põhjustab mõnikord.Viige vasak jalg taha põlvitage vasakule jalaga ette ja viib vasaku põlve üles pealtpoolt ja vasaku käega sinu paremat küünarnukki altpoolt.