Uus ja mugav mudel hallux valgus (suure varba kont) raviks ilma operatsioonita. - Efektiivne ravi suure varba deformatsiooni puhul ilma operatsioonita.

Tõstab näppude vahel käsitsi

Lisaks suure varba ravi põhisuunda on sellel mudelil muud eelised: - mugav kasutada jalanõudes; - kaitseb calluse tekkest ja valust talla alumises osas (varvaste alt); - kaitseb väikese varba külgmist osa callusest ja valust kitsaste jalanõude kandmisel, - kaitseb suurt varvast calluse ja valu tekkimisest; - võib pesta 30 kraadilises soojas vees; - sobib nii naistele kui meestele.

Meie kliinikus kasutatav MIS tehnoloogia on välja töötatud jalalaba deformatsioonide raviks on suure varba kaldumine II varba deformatsiooni.

Suur varvas ei ole kõndides enam toeks, stabilisatsioon alaneb, lihased nõrgenevad ja jalavõlv kannab liiga palju raskust. Vale varbapositsioon viib liigese deformatsioonideni. Jala sisemisse külge tekivad valusad paksendid. Kahjuks ei ole deformatsiooni esimesed märgid piisavad, et inimene läheks arsti juurde.

kui teha operatsioon, et eemaldada muhke jalgsi halluks valgus

unikaalse fiksaatoriga suure varba deformatsiooni korrigeerimiseks. Vahend nr. hallux valguse raviks. Ennetab villide ja kareda naha teket.

Meditsiin kasutab erinevaid ravimeetodeid käesoleva deformatsiooni suure varba. kahjuks, Kõige lähenemisviise on kallis, ja efekt on osaline ja lühikese. Võrreldes seda olukorda, teadlased’ teadusuuringute tõestada, et honorar on parim viis ravida deformated sõrmed.