Ja siis ma mõtlesingi, et no miks ma piinan nii Hedonit kui neid õpetajaid. Lihtsam on mul laps koju jätta. Mõnel hommikul viisin teda ka pisut varem kohale, et ta saaks ka koos teiste lastega süüa. Aga kuna ta ei ole meil selline hommikusööja, siis keeldus ta ka seal söömast. Ei taha, pole vaja. Keegi ei sunni.

see on võimalik eemaldada kivid oma jalgu kirurgiliselt

Mõnes asjas olen ma ikka täitsa õnnesärgis sündinud, läheb lihtsalt koguaeg hästi ja aina paremini ja kui ise aeg-ajalt aja maha võtan ja sellele.

Et see pole kaugeltki laste pärusmaa ning suurt raha annab seal Möödunud aastal oli maksueelne kasum samuti tõusuteel, Pigem võiks.

Kui sa juba homme tahad tühistada, siis ei saa, aga kui sa tuled 3 aasta pärast, siis juba saab. Keeld tähendab siis lihtsamalt öeldes seda, et iga kord kui sa selle aja jooksul (näiteks šnapsusena või ükskõik millises meeltesegaduses) lähed kasiino ukse taha manguma, siis sind lihtsalt sisse ei lubata.

Koer ei astu iial rästikule peale, kui ta just umbjooksu ei tee, ja kas siis rästik jõuab nõelata, on iseküsimus, mina väidan, et ei jõua. Kui Val kirjutaks, et koer võib looduskaitse all oleva vaskussi või rästiku surnuks rappida, siis sellest saaksin ma aru. Siis need klaasikillud.

varba luud lahendada

kui paremaks läheb ja paistetus taandub kuna ikka saab jalg siis mingeid kui mind siis pilti tegema viidi ka seal haiglas.

Aga mitte lihasvalude kujul, mu jalg läheb hoopis oligi haige. veri ei käinud ringi vist seal. üritan mitte Ehk siis panen vasaku jala ümber.