Valgus deformeerumine jalgade puhul on üsna levinud probleem, mis enamasti mõjutab pöialde falangee. kui deformatsioon viib valude.

Paljud naised saab deformatsioon mis muutis üldine idee ravida Hallus Valgus Corrector kiiresti võtab õige anatoomilise kujuga ja sobib mugavalt.

operatsiooni lame valygusnom ploskostopii

Mis on lame?Tavaliselt inimene suu kaare, põiki (asub põhja alt sõrmedega) ja pikisuunalised (kulgeb mööda jalga oma sisemist serva). Need kaared annavad.

Valgus inetus suure varba; Tulemuseks on kombineeritud deformatsioon suu. Lisaks, kuna pidev hõõrdumine ja trauma ühine 1. sõrm on arendada bursiit.

398 Hallux valgus (HV) on sageli esinev eespöia piir-konna deformatsioon, mis põhjustab valu ja jalakuju muutumist. Deformatsiooni tekkepõhjused on mitme-.

sellest, mida kuvatakse luud jalgade

Sageli oma "seeme" põhjus podagra, reumatoidartriit, artroos ja valgus deformatsioon pöialt. Tegurid, mis viivad suu inetus. lampjalgsus.

Sa viimine oma Paley jalgsi ja valgus deformatsioon hakkab kaduma. kui lihtne ja tõhus see mõjutab suu. Esimene iseloomustab mugavus.