Laserravi on peamiselt taastusravis kasutatav ravimeetod, millel on täheldatud valu vaigistavat, põletikuvastast ja desensibiliseerivat (tundlikkust vähendavat) toimet. Ravi stimuleerib ainevahetust kudedes, kiirendab hävinud kudede asendumist uutega ja parandab mikrovereringet. Kasutatakse Autoriõigus Valgus.

kuidas ravida kanna kannus kodu foto

Laserravi tulemusena paraneb verevarustus ja kudede ainevahetus. Intensiivistuvad immunoloogilised protsessid. Häid tulemusi annab laserravi veel liigese-, lihas- ja kõõluste põletiku korral ning traumajärgse seisundi ravis, samuti troofiliste haavandite ja veenipõletike ravis. Protseduuriks vajad arsti saatekirja. Teenus.

kuidas ravida kanna kannustab ravimit Rostov Doni

Füsioteraapiline laseraparatuur omab küllaltki madala intensiivsusega kiirgust, mis ei vigasta kudesid, samas aga mõjutab aktiveerides nende vastupanuvõime ja kiirendades paranemist (regenereerumist). Punane valgus: kiirendab kollageenikiudude kasvu fotokeemilisel moel, punane valgus mõjutab mitokondreid naha .

Laserravist. Nii maailmas kui ka Eestis üha enam populaarsust võitev madala sagedusega laserravi ehk laserteraapia aitab kiirendada organismi loomulikke paranemise protsesse ja annab laiahaardelisi kasutusvõimalusi taastusravis. Mis on laser? Laser on kokkusurutud valguskiir, mis erineb loomulikust valgusest, sest .