View and license Ja Rule pictures & news photos from Getty Images.

Noorte hulgas sagenevad luu- ja lihasevalud Perioodil 2000 kuni 2012 suurenes kõikide valutüüpide esinemine märkimisväärselt. FOTO: MEELI KÜTTIM.

Valgus lame juhtima lonkamist

Foto 1. Hooldus toiduainetööstuses Allikas: BGN. Toiduainetööstus soovib suurendada töötlemistõhusust ja tarbijate nõudlust samal ajal rahuldada mitmekesisemate toodete järele. Enamik ettevõtteid (57%) on teatanud, et toodavad ühel liinil päevas kahte või kolme eri toodet.

Võimalik, et Tesla peab Hiina turule välja töötama mõne veel “rahvalikuma” mudeli kui seda on Model 3. Samas aitaks suurtootmine Hiinas ilmselt tõsta jalule ka viimasel ajal kõvas tõmbetuules lõdiseva emamaa tootmise.

“Kui luu- ja lihaseprobleemide sümptomite sagenemise trend noorte täiskasvanute hulgas jätkub, siis on võimalik, et tulevikus toob see kaasa rohkem kroonilisi ja pikaajalisi valuprobleeme nii tööealise elanikkonna kui ka eakate inimeste hulgas,” märgivad teadlased, kelle rühma juhtis Airi Oksanen Turu Ülikooli haiglast.

Video valgus jalamassaaž

Alates jaanuarist tuli Vincenti jalule aidata juba rihmade ja tali abiga. Piinatud suksut nägi oma ihusilmaga sel ajal ka sama valla hobustepidaja Maila ning naise sõnul oli pilt õõvastav – uhkest loomast oli järel.

Linna sotsiaalmajad aitavad täbaras olukorras inimesi nõu ja peavarjuga taas jalule nad on nõus väga kergesti mustalt töötama, et inimese.

Noorte seas kasvavad luu- ja lihaseprobleemid Soomes läbi viidud uuring näitab, et noorte täiskasvanute hulgas on kasvanud luu- ja lihaseprobleemide esinemine, mis viitab varase sekkumise vajadusele.